logo

Rezervace na tel. 727 860 680.

VAGON 1 - SLUŽEBNÍ ODDÍL 1948


Ideálně pro 2 až 3 osoby. Vejde se i dětská postýlka. Lůžkovou část s manželskou postelí doplňuje koupelnička se sprchovým koutem, umývadlem a toaletou. Posezení (stůl a sklápěcí sedátka) s výhledem na zámek i samostatný gauč ke slastné dřímotě; lednička, konvice, dalekohled, káva, čaj, knihy, hry... Objednávat si můžete rovnou z okna. V chladnějších dnech si jednoduše přitopíte.
Cena vč. snídaně: 1.300,- Kč/noc (pro 2 osoby), přistýlka (gauč) 300,- Kč.


VAGON 2 - SLUŽEBNÍ VŮZ "HYTLÁK" 1952


S láskou zrestaurovaný, s kapacitou až 5 osob. Manželská postel, dvě pohodlné sklápěcí palandy a oddělený kratší gauč. Máme i skládací postýlku. Posezení uvnitř (stůl + sklápěcí sedátka), i na "pavlači", s výhledem na zámek. Hlavní obytný prostor – ložnici – lze "otevřít" díky velkým francouzským dveřím na zahrádku. Koupelnička se sprchovým koutem, WC, kam se budete rádi vracet, lednička, mikrovlnnka, konvice, sušák oděvů, knihy, hry, dalekohled, káva, čaj... V chladnějších dnech si jednoduše přitopíte, případně z kufru vylovíte deky.
Cena vč. snídaně: 1.700,- Kč/noc (pro 2 osoby), přistýlka (palandy, gauč) 300,- Kč.


VAGON 3 - NA ODSTAVNÉ KOLEJI – 1957


Nejmenší (pro 2 osoby), ale možná nejútulnější, plný radostných detailů a překvapení. V dřevěném "hytláku", s posezením uvnitř či na kryté "pavlači" s výhledem na zámek. Spaní na palandách, které dají vzpomenout na Vaši mrštnost i vynalézavost v oblasti mezilidských styků. Mikrokoupelna se sprchovým makrokoutem, toaletou a tajemným rozvaděčem. Topení, externí botníček, sušáček na prádlo, rychlovarná konvička, knihy, scrabble, půl dalekohledu...
Cena vč. snídaně: 1.300,- Kč/noc (pro 2 osoby)