logo

Rezervace na tel. 727 860 680.

VAGON 1 - SLUŽEBNÍ ODDÍL 1948

Ideálně pro 2 až 3 osoby. Vejde se i dětská postýlka. Lůžkovou část s manželskou postelí doplňuje koupelnička se sprchovým koutem, umývadlem a toaletou. Posezení (stůl a sklápěcí sedátka) s výhledem na zámek i samostatný gauč ke slastné dřímotě; lednička, konvice, dalekohled, káva, čaj, knihy, hry... Objednávat si můžete rovnou z okna. V chladnějších dnech si jednoduše přitopíte.
Cena vč. snídaně: 1.200,- Kč/noc (pro 2 osoby), přistýlka (gauč) 300,- Kč. (Při vícedenním pobytu rodiny s dětmi lze cenu dohodnout individuálně).

VAGON 2 - SLUŽEBNÍ VŮZ "HYTLÁK" 1952

S láskou zrestaurovaný, s kapacitou až 5 osob. Manželská postel, dvě pohodlné sklápěcí palandy a oddělený kratší gauč. Máme i skládací postýlku. Posezení uvnitř (stůl + sklápěcí sedátka), i na "pavlači", s výhledem na zámek. Hlavní obytný prostor – ložnici – lze "otevřít" díky velkým francouzským dveřím na zahrádku. Koupelnička se sprchovým koutem, WC, kam se budete rádi vracet, lednička, mikrovlnnka, konvice, sušák oděvů, knihy, hry, dalekohled, káva, čaj... V chladnějších dnech si jednoduše přitopíte, případně z kufru vylovíte deky.
Cena vč. snídaně: 1.600,- Kč/noc (pro 2 osoby), přistýlka (palandy, gauč) 300,- Kč. (Při vícedenním pobytu rodiny s dětmi lze cenu dohodnout individuálně).